WORSKHOPY JAK JSME SE MĚLI

.

MÍSTO KDE SE SPLNÍ VAŠE FOTOGRAFICKÉ SNY

CO ŘÍKAJÍ TI CO SE MNOU BYLI

ŠÁRKA

Pořád někde světem courá.

Vem si foťák, pevný boty, utíkej s ní na Lofoty. A s pořádnou větrovkou, vezme tě i za sopkou. Proto na Island furt lítá, je tam velká síla skrytá. Ledovce, termály, gejzíry, to všechno jsme s ní viděli. Kamkoliv na téhle planetě, Helenka fotit vezme tě :-)

R. KLEIN

Helčo, jsem moc rád, že jsem díky Tobě poznal další nadšence, které zajímá skandinávská krajina. Vidět poprvé polární záři bylo něco neskutečného a nikdy dříve bych nevěřil, že si jednou dokonce pořídím vlastní fotky. Takže ještě jednou díky za parádní výpravu, měj se fajn.

 

F. ČERNÝ

Ahoj Helo, ještě jednou ti děkuji za nádhernou akci. Strávil jsem ve společnosti bezvadných lidí pár krásných dní pod dohledem bezvadné ženské. Ještě bych tě chtěl poprosit o přehled, názvy míst kde jsme spali a která místa jsme měli příležitost fotografovat. Přeji dobré světlo i v dalším období.

RADKA J.

Island je ještě krásnější než sem si představovala. Touto cestou Ti moc děkuji za úžasný worskshop a ať Ti to i nadále fotí.

 

Zobrazit všechny reference

 

Helena Bartosova, worskhopy,

Chcete zažít něco podobného?

DOMLUVME SE

 


WORKSHOP JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ ? NENÍ PROBLÉM.

 

NA CO SE MOŽNÁ CHCETE ZEPTAT

" Jaké foto znalosti se ode mě očekávají? "

Výpravy jsou určeny pro fotografy a fotografky různých úrovní, nemusíte mít žádné hluboké znalosti. Hlavním kritériem je, aby ste měli nadšení pro přírodu, focení a cestování. Pokud jste začátečník, naučíte se nové dovednosti, od nastavení foťáku, přes vhodné kompozice, až po základní úpravy v počítači. Pokud jste zkušenější, můžete se dále zdokonalit, nebo navázat nové kontakty. Pomůžu vám odemknout váš kreativní potenciál.

" Fotografuješ během výpravy? "

Jasně že ano, zejména pokud jsou dobré fotografické podmínky. Můžete se mi kdykoliv podívat přes rameno, nasát tak příjemnou motivaci, inspiraci, nebo vidět, jak danou situaci fotím. A také se mě můžete na cokoliv zeptat.

" Může jet se mnou partner, který nefotí? "

Ano, ale jezdíme za focením, a tak vypadá i náš program. Na místech se většinou zdržíme déle. Na lokality často dorazíme ráno a večer, kdy bývá nejkrásnější světlo. Na některá místa můžeme jet opakovaně. Přes den se přesunujeme, nebo odpočíváme. Jak vidno, není to klasický výlet. Nejde o to, vidět co nejvíce „atrakcí“ v dané zemi. Pokud je pro vás cílem vidět toho co nejvíce, za co nejkratší čas, nejsem ta pravá. Více klidu, méně shonu, to je to oč tu běží.

" Co a kde budu jíst? "

V některých ubytováních může být v ceně snídaně, pokud jsou ale východy slunce v čase snídaní, naší prioritou je focení. Hlady ale nebudeme, po východu se vracíme zpět. V ubytování bývají kuchyňky na vaření. Během dne zastavujeme také na benzínce, kde bývá nabídka rychlého občerstvení, nebo restaurace. Jídlo nakoupíme i v marketu. Přesněji pak v informacích dle konkrétní země.

" Musím si shánět letenku? "

Nemusíte. Koupíme je koordinovaně, až se termín přiblíží, nebo až se naplní minimální počet účastníků. Pokud ale máte svůj důvod, letenky si můžete pořídit individuálně.

" Do kdy a jak mám zaplatit? "

Bezhotovostně. Standardně se platí ½ ceny při rezervaci (přihlášení), druhá polovina pak nejdéle 60 dní před konáním. Můžeme se domluvit i na jiném schématu.

Pokud máte stále dotaz...

NAPIŠTE MI

 


CO VŠE ZÍSKÁTE

» Parádní fotky či videa v mobilu, foťáku, nebo třeba na vašem Instagramu.

» Není to ale jen o focení, prožíváme také chvíle plné emocí a příběhů, které se odehrávají na nejkrásnějších místech naší planety.

» Budete fotit ve výjimečných podmínkách a posunete svou tvorbu na vyšší úroveň. Polární záře, vodopády, ledovce, štíty hor, nebo sopky. Jsou to ty nejkrásnější zázraky přírody.

» Vylepšíte své fotky v těch nejlepších programech Adobe Photoshop a Lightroom. Ukážu vám rychlé a hravé triky.

» V dechberoucí přírodě snadno zapomenete na své starosti. Práce, rodina, termíny, úkoly, scrollování mobilu… prostě vypnete svého denního autopilota.

» Budete dýchat ten nejčistší vzduch, lépe spát a mít klidnou hlavu.

» Uvidíte, že focení a pobyt v přírodě je zábava s dalšími nadšenci.

» To vše zažijete v pohodlí hotelu, teplá sprcha, postel a wifi zaručeny :-)


FOTKY VYDAJÍ ZA TISÍC SLOV

Tak mrkněte, jak jsme se měli.

ZAMYŠLENÍ (Ilulissat, Grónsko)ZAMYŠLENÍ (Ilulissat, Grónsko)

 

Island foto mobilIsland foto mobil

 

 

 

 

 

 

Island únor 2019 Lofoty 2016 foto mobil

 

Island foto mobil

 

 

Lofoty Norsko

 

 

Lofoty rok 2016

 

IslandNorsko

 

 

Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)

 

Kanada foto mobilIsland

 

Focení ledů na diamantové plážiIsland

 

Island Island

Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)

 

UKAŽ WORKSHOPY