Zhotovení fotografií

.

KAŽDÝ CHCE MÍT NA ZDI NĚCO PĚKNÉHO A ORIGINÁLNÍHO

 

Jestliže Vás některý můj snímek zaujal a budete si chtít vyzdobit interiér něčím neobyčejným, je možné domluvit se na konkrétním obrazu. K objednávce přistupuji individuálně, fotografie jsou zhotoveny až po společné domluvě. Vybraný snímek si můžete objednat jako samostatnou fotografii, nebo jako hotový foto obraz. S výběrem vhodného formátu včetně umístění na zeď ráda poradím.

TISK

Fotografie jsou vyvolány v profesionální laboratoři v Praze moderní metodou Océ LightJet. Jedná se o moderní metodu digitálního osvitu dat, která umožňuje zobrazení až 68 miliard barevných odstínů a zaručuje mnohem delší životnost a stálost barev než nabízejí klasické fotografické tiskárny. Barvy jsou velmi stálé a vydrží na obraze několik desítek let.

KAPA DESKA

První ze dvou možností podlepení vytisknuté fotografie je použití klasické KAPA desky. Jedná se o sedvičovou desku silnou 5 nebo 10 mm a vyplněnou pěnovým jádrem. Deska zabrání prohýbání a zkroucení obrazu. Další výhodou je, že obraz nepotřebuje sklo tudíž je velmi lehký ( vhodný např. na sádrokartonové zdi ) nemá nežádoucí odlesky a jednoduše se upevňuje pomocí háčku.

HLINÍKOVÁ DESKA

Dražší alternativou ke KAPA jsou hliníkové desky Dibond. Jde o sendvičové desky s jádrem z polyethylenu, uzavřeným mezi dvěma krycími hliníkovými vrstvami z přední i zadní strany. Jsou o trochu těžší, zato však tvrdší a tenčí (tloušťka pouze 3 mm) jsou mimořádně odolné vůči nárazům a to vše je předurčuje k tomu, že již nepotřebují rám.

RÁMOVÁNÍ

Pokud si zvolíte variantu s rámem, mé fotografie jsou upevňovány výhradně do rámů Nielsen. Americká značka Nielsen je světovou jedničkou ve výrobě hliníkových i dřevěných rámů. Tyto kvalitní rámy jsou spolehlivou zárukou toho, že se obraz nerozpadne a vydrží mnoho let. Všechny obrazy jsou před vložením do rámu nalepeny na KAPA desku. Používám rámové profily, které jsou tenké a jemné a nenaruší celkový dojem z fotografie.

DOBA VÝROBY A ROZMĚRY

Tisk foto obrazu případně jeho adjustace trvá 1-3 dny. Pokud je však požadováno rámování či pasparta, výroba trvá cca 7 dnů. Rámy jsou totiž zhotovovány na míru u výrobce. Na přání je možné vyrobit jakýkoliv rozměr obrazu, čtvercové, panorama, 3:2 nebo 4:3. To je obrovská výhoda oproti již hotovým obrazům, neboť rozměr přizpůsobíme přímo Vašemu prostoru. Pro velké foto obrazy (šíře metr a více) jsou vhodné tzv. panoramatické fotografie. Díky podélnému tvaru je možné umístění na téměř jakoukoliv zeď a mají velké rozlišení.

CENY

Přesná cena se odvíjí od rozměru a způsobu zpracování a vypočítám Vám jí individuálně. V případě většího počtu poskytuji množtevní slevy. Orientační ceník panoramatického obrazu ( tisk, nalepení na desku Kapa, háček, rám):

70 × 35 cm 1500,- Kč
120 × 55 cm 2500,-Kč

 

Kontaktujte mě

 

Galerie

 

Vaše obrazy mohou vypadat třeba takto: