POJĎME SE SEZNÁMIT

.

HELENA BARTOŠOVÁ

Ahoj, jsem Helena, tvůrce s foťákem, nadšenec dobrodružství a zážitků v přírodě. Fotky tvořím již čtvrt století, a tak můžu s jistotou říct, že focení je můj osud.

Časté cestování do hor a na sever, do extrémní krajiny s věčně se měnícím počasím, mi dalo pevné pouto s přírodou a jejími silami. Nejraději jsem venku mimo města, kde nejvíce cítím své vnitřní propojení s přírodou, která je ve své kráse tolik zranitelná. Můj životní styl je postaven na dobrodružstvích s foťákem v krásné a drsné krajině, v tomto odvětví ale ženy často chybí. Také proto chci tyto krásy ukazovat dál, ve svých fotkách.

O focení píšu i přednáším, za focením cestuju. A ráda rozdávám svou radost z focení ostatním prostřednictvím workshopů, které již nějaký ten pátek pořádám. Těší mě vítězství FUJIFILM PHOTO AWARDS v kategorii Landscape a snad tomu chce již zmiňovaný osud, že mnoho let fotím právě na Fujifilm.

A abych nezapomněla, krom focení a přírody miluju dobrou kávu a české pivo.

Helena BartosovaHelena Bartosova

V ČEM JSEM JINÁ

Mojí vášní je ukazovat ostatním, jak zábavné je být venku, objevovat přírodu a ještě u toho pořídit parádní fotky.

Jsem vzorem podnikání a energie také pro ženské publikum a chci měnit zažitý stereotyp toho, jak jsou ženy s foťákem vnímány.

Veškerý obsah, který u mě vidíte tvořím já. Jsem fotografkou, cestovatelkou, tvůrkyní textů i videí v jedné osobě.

Propaguji pouze zkušenosti či značky, kterým sama věřím a mám je vyzkoušené mnoha lety práce.

 

 

CHCETE MĚ POZNAT VÍC?

PŘEČTĚTE SI ČLÁNKY

 

POJEĎTE FOTIT

 

logo

Helena Bartosova,

 

Helena Bartosova,

Helena Bartosova,Helena Bartosova,