Workshopy jak bylo

.

" O ČEM JINÍ SNÍ, VY ŽIJETE "

CO ŘÍKAJÍ TI CO SE MNOU BYLI

J. RUČKOVÁ

Ahoj Helčo, Děkuji ti moc za zprostředkování krás Norska. Viděla jsem pěkná místa a mám spoustu fotek, které budu ještě dlouho zpracovávat :-) Rozhodně budu dále sledovat tvou nabídku a nové fotky a někdy zase na viděnou.

R. KLEIN

Helčo, jsem moc rád, že jsem díky Tobě poznal další nadšence, které zajímá skandinávská krajina. Vidět poprvé polární záři bylo něco neskutečného a nikdy dříve bych nevěřil, že si jednou dokonce pořídím vlastní fotky. Takže ještě jednou díky za parádní výpravu, měj se fajn.

 

F. ČERNÝ

Ahoj Helo, ještě jednou ti děkuji za nádhernou akci. Strávil jsem ve společnosti bezvadných lidí pár krásných dní pod dohledem bezvadné ženské. Ještě bych tě chtěl poprosit o přehled, názvy míst kde jsme spali a která místa jsme měli příležitost fotografovat. Přeji dobré světlo i v dalším období.

RADKA J.

Island je ještě krásnější než sem si představovala. Touto cestou Ti moc děkuji za úžasný worskshop a ať Ti to i nadále fotí.

 

Zobrazit všechny reference

 


Chcete zažít něco podobného?

DOMLUVME SE

 

WORKSHOP JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ? NENÍ PROBLÉM.

 

NA CO SE MOŽNÁ CHCETE ZEPTAT

" Jaké znalosti v oblasti focení se ode mě očekávají? "

Výpravy jsou pro začátečníky i zkušené fotografy. Pokud jste začátečník, naučíte se nové dovednosti, od nastavení foťáku, přes vhodné kompozice, až po základní úpravy v počítači. Samozřejmě bude fajn, když budete znát základní pojmy jako clona, čas, ISO a základní tlačítka na svém foťáku.

" Fotografuješ během výpravy? "

Jasně že ano, zejména pokud jsou dobré fotografické podmínky. Můžete se mi kdykoliv podívat přes rameno, nasát tak příjemnou motivaci, inspiraci, nebo vidět, jak danou situaci fotím. A také se mě můžete na cokoliv zeptat.

" Může jet se mnou partner, který nefotí? "

Ano, ale jezdíme za focením, a tak vypadá i náš program. Na místech se většinou zdržíme déle. Na lokality často dorazíme ráno a večer, kdy bývá nejkrásnější světlo. Na některá místa můžeme jet opakovaně. Přes den se přesunujeme, nebo odpočíváme. Jak vidno, není to klasický výlet.Nejde nám o to, vidět co nejvíce „atrakcí“ v dané zemi. Pokud je pro vás cílem vidět toho co nejvíce, za co nejkratší čas, nejsem ta pravá. Více klidu, méně shonu, to je to oč tu běží.

" Co a kde budu jíst? "

Protože většinou jezdíme na východy a západy slunce, jídlo není (až na výjimky) placeno s ubytováním. Hlady ale nebudeme :-) V ubytování bývají kuchyňky na vaření. Zastavujeme také na benzínce, kde bývá nabídka rychlého občerstvení, nebo restaurace. Jídlo nakoupíme i v marketu. Přesněji pak v informacích dle konkrétní země.

" Musím si shánět letenku? "

Nemusíte. Koupíme je koordinovaně, až se termín přiblíží, nebo až se naplní minimální počet účastníků. Pokud ale máte svůj důvod, letenky si můžete pořídit individuálně.

" Do kdy a jak mám zaplatit? "

Bezhotovostně. Standardně se platí ½ ceny při rezervaci (přihlášení), druhá polovina pak nejdéle 60 dní před konáním. Můžeme se domluvit i na jiném schématu.

Pokud máte stále dotaz...

NAPIŠTE MI

 


CO VŠE ZÍSKÁTE

» Parádní fotky v mobilu, foťáku, na zdi, nebo třeba na vašem Instagramu.

» Zlepšíte se v kompozici.

» Videa a fotky z krásných lokalit.

» Budete fotit ve výjimečných podmínkách. Polární záře, vodopády, ledovce, štíty hor, nebo třeba sopky. Jsou to zážitky na celý život.

» Pak vylepšíte své fotky v těch nejlepších programech Adobe Photoshop a Lightroom. Ukážu vám rychlé a hravé triky.

» V dechberoucí přírodě snadno zapomenete na své starosti. Práce, rodina, termíny, úkoly, scrollování mobilu… prostě vypnete svého denního autopilota.

» Budete dýchat ten nejčistší vzduch, lépe spát a mít klidnou hlavu.

» Uvidíte, že focení a pobyt v přírodě je zábava s dalšími nadšenci.

» To vše zažijete v pohodlí hotelu, teplá sprcha, postel a wifi zaručeny :-)


FOTKY VYDAJÍ ZA TISÍC SLOV

Tak mrkněte, jak jsme se měli.

ZAMYŠLENÍ (Ilulissat, Grónsko)ZAMYŠLENÍ (Ilulissat, Grónsko)

Island foto mobilIsland foto mobil

 

 

 

 

 

Island únor 2019 Lofoty 2016 foto mobil

 

Island foto mobil

 

 

Lofoty Norsko

 

Lofoty rok 2016

 

Lofoty rok 2018 Island

 

Island (foto mobil)Island (foto mobil)

IslandNorsko

 

Lofoty 2019 foto J. Štěpánek

 

Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)

Kanada foto mobilIsland

 

Focení ledů na diamantové plážiIsland

 

Island Island

Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)

 

UKAŽ WORKSHOPY