JAK TO NA VÝPRAVÁCH VYPADÁ

.

" O ČEM JINÍ SNÍ, VY ŽIJETE "

 
  • MOC MĚ TĚŠÍ ZPĚTNÁ VAZBA, KTEROU MI ZAŠLETE. NĚKTERÉ Z VAŠICH PŘÍSPĚVKŮ ZDE ZVEŘEJŇUJI.
  • VÝPRAVY ZA FOCENÍM POŘÁDÁM OD ROKU 2016.
  • NAJDETE ZDE TAKÉ FOTKY Z PŘEDCHOZÍCH VÝPRAV, NEBO OTÁZKY - ODPOVĚDI.
  • POKUD O SVÉ NABÍDCE MLUVÍ PODNIKATEL, JE TO REKLAMA. POKUD O NÍ MLUVÍ KLIENT, JE TO PRAVDA.
   

  REFERENCE KLIENTŮ

  J. RUČKOVÁ

  Ahoj Helčo, Děkuji ti moc za zprostředkování krás Norska. Viděla jsem plno parádních lokací a mám spoustu fotek, které budu ještě dlouho zpracovávat :-) Rozhodně budu dále sledovat tvou nabídku a nové fotky a někdy zase na viděnou.

  R. KLEIN

  Helčo, jsem moc rád, že jsem díky Tobě poznal další nadšence, které zajímá skandinávská krajina. Vidět poprvé polární záři bylo něco neskutečného a nikdy dříve bych nevěřil, že si jednou dokonce pořídím vlastní fotky. Takže ještě jednou díky za parádní výpravu, měj se fajn.

   

  F. ČERNÝ

  Ahoj Helo, ještě jednou ti děkuji za nádhernou akci. Strávil jsem ve společnosti bezvadných lidí pár krásných dní pod dohledem bezvadné ženské. Ještě bych tě chtěl poprosit o přehled, názvy míst kde jsme spali a která místa jsme měli příležitost fotografovat. Přeji dobré světlo i v dalším období.

  RADKA J.

  Island je ještě krásnější než sem si představovala. Touto cestou Ti moc děkuji za úžasný worskshop a ať Ti to i nadále fotí.

   

  Island foto mobilIsland foto mobil

   

  ZÚČASTNILI JSTE SE, NEBO SE CHCETE NA NĚJAKÝ WS PŘIHLÁSIT?

  Můžete mi zaslat zprávu do formuláře. Workshop je možné věnovat i jako dárkový poukaz.

  Kontaktní formulář
   


  NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

  Musím mít na focení zrcadlovku, nebo drahé objektivy?

  Nemusíte. Můžete fotit čím chcete. Jestli vás baví focení kompaktem, či mobilem, proč ne. Každý může mít na fotku jiné nároky a dělá mu radost něco jiného. Důležitá není jen fototechnika, ale také chuť užít si krásnou přírodu. A čím budete zachycovat okamžiky, které si budete pamatovat do konce života, je víceméně na Vás.

  Co když jsem začátečník?

  Díky malému počtu účastníků reaguji na vaše individuální dotazy a není tak žádný problém, pokud jste začátečník. Můžete na takovém výletě získat mnoho nových dovedností. Pokud si chcete naplno užít výhod, které takový výlet nabízí, je fajn, když znáte základní pojmy clona, čas, ISO.

  Fotografuješ během foto výpravy?

  Samozřejmě ano, zejména pokud jsou dobré fotografické podmínky. Můžete se mi kdykoliv podívat přes rameno, nasát tak příjemnou motivaci, inspiraci, nebo vidět, jak danou situaci fotím. A také se mě můžete kdykoliv na cokoliv zeptat.

  Může se mou jet partner/ka, pokud nefotí?

  Může. Je třeba si však uvědomit, že naše výpravy jsou zaměřeny na potřeby fotografů, a tak je navržen i program. Na místech se většinou zdržíme déle než ne-fotografové. Na některé lokality se můžeme vypravit opakovaně. Na druhou stranu, i nefotograf si může na místě užít více klidu bez spěchu a podívat se tam, kam by se třeba jinak nedostal.

  Program je oproti klasickým výletům mnohem více přizpůsoben fotografům. Tedy lokalitám vhodným k focení a také počasí (dobrému světlu).

  Stravování?

  Protože většinou jezdíme na východy a západy slunce, jídlo není (až na výjimky) placeno s ubytováním. Hlady ale nebudeme :-) Ve většině ubytování jsou kuchyňky, vlastní vaření je tedy možné a často využívané. Během dne pak také zastavujeme na benzínce, kde bývá nabídka rychlého občerstvení. Každé menší městečko má market se základními potravinami. Ve větších městech je možná také návštěva restaurace (ceny ale bývají výrazně vyšší než u nás).

  Letenky?

  Letenky nejsou v ceně. Můžete si je koupit zcela individuálně, nebo je koupíme koordinovaně, až se termín přiblíží, nebo až se naplní minimální počet účastníků.

   

  WORKSHOPY NABÍDKA

   


   

  " O ČEM JINÍ SNÍ, VY ŽIJETE "

  ANEB FOTOGRAFIE Z VÝPRAV

   

   

   

   

  Island únor 2019 Lofoty 2016 foto mobil

   

  Island foto mobil

   

   

  Lofoty Norsko

   

  Lofoty rok 2016

   

  Lofoty rok 2018 Island

   

  Island (foto mobil)Island (foto mobil)

  IslandNorsko

   

  Lofoty 2019 foto J. Štěpánek

   

  Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)

  Kanada foto mobilIsland

   

  Focení ledů na diamantové plážiIsland

   

  Island Island

  Kanada (foto mobil)Kanada (foto mobil)