FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB


Váš jedinečný den, který se nebude nikdy opakovat. Nechte si jej zachytit tak, aby byly Vaše fotografie plné života, emocí, barev a zůstaly nesmazatelnou vzpomínkou na ty nejkrásnější chvíle.Nepotřebujete stovky podobných, obyčejných fotografií, ale máte radost ze sady pěkných a rozmanitých snímků? Jste ochotni věnovat společnému focení trochu času? Pokud ano, pak i já moc ráda věnuji své zkušenosti do nafocení Vaší svatby.

Jsou to právě fotografie, které Vám ji budou připomínat po zbytek života. Neboť bez fotografií celou řadu okamžiků po čase zapomeneme. Mým cílem je zdokumentovat Váš den tak, aby jste se k němu i po letech znovu vraceli a vybavili si ty emoce, štěstí, lásku, náladu a jedinečné okamžiky...

Budete mít jistě mnoho jiného zařizování než běhat kolem fotek, takže pro Vás připravuji také fotoknihy, internetové foto galerie, tisk vybraných snímků, apod.

V případě rezervace či dotazů mě kontaktujte, zašlu Vám další informace a ceník. Je také důležité, aby jste již věděli svůj svatební termín.